Hakkımızda

1974 yılında Onursal Başkanımız Hayrettin Orgun tarafından bakkal olarak kurulan firmamız baba mesleği olan fırıncılıktan dolayı fırınlara ve pastanelere ürün tedarik etme yoluna gitmiştir.

Sektörü yakından tanıdığından dolayı pastanecilerin ve fırınların gereksinimlerini iyi bilen Onursal Başkanımız Hayrettin ORGUN, bu doğrultuda ilerlemeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir.

Hayrettin ORGUN ve oğulları kısa süre de bölgede tanınan ve dürüst ve çalışkan esnaflığıyla insanların beğenisini kazanmış, sevilen bir esnaf haline gelmiştir.

İşin ürün satmak değik iyi iletişim ve çalışkanlık olduğunu savunan Hayrettin ORGUN ve oğulları insan üstü bir çabayla bugünde ilk günkü gibi çalışmakta ve işlerinin takipçisi olmaktadır.

Ticareti babalarının yanında öğrenen oğulları, katılımcı, ortak ve paylaşımcı bir anlayışla yola çıkarak sektördeki müşterileriyle yakından temasa geçerek sıkıntılarını ve gereksinimlerini yakından takip etmektedir.

“Beraber Doğduk, Beraber Büyüdük ve Beraber Gelişiyoruz” sloganıyla sektörü bir aile gibi görerek aynı şekilde de hareket etmiştir.
Ofislerinde değil sahalarda olmayı tercih eden Hayrettin ORGUN ve oğulları ustaların sıkıntılarını yakından takip etmekte ve bu doğrultuda ürünlerini şekillendirmektedirler.

Her zaman yenilikçi ve alışılageldiğin dışına çıkmayı hedefleyerek daha kaliteli, lezzetli ve spesifik ürünler hazırlamaktadır.
Yurt içinde ve yurt dışında marka bilinilirliği günden güne yayılan “Profesyonel Sizin Yağ” markalı ürünler kısa süre de nihai kullanıcı ve ev dışı tüketim ürünlerde de başarılı sonuçlar elde etmektedir.

300 aşan çalışanı ve yarım asra varan geçmişiyle Türkiye’nin yükselen değeri ORGUN GRUP çatısı altında faaliylerine büyük bir titizlik ve profesyonellikle devam eden firmamız rafine yağ ve margarin yağları üretiminde ülkemizin sayılı firmaları arasına girmiştir.

Pastacılık, Likit ve Endüstriyel Yağlarda üretim yapan markamız, yurtiçinde bayilikler verdiği gibi, yurtdışında faaliyetlerine devam etmektedir.
 
CV Formu